конспект уроку укр мова 8 клас види обставин порівняльний зворот

Конспект уроку № 14 з української мови 8 клас Дата 13.12.17. Тема уроку: Види обставин (за значенням). Мета: поглибити знання про обставину як другорядний член речення, формувати вміння визначати обставини в реченнях, їх види, способи вираження; удосконалювати навички використання обставин різних видів у мовленні; розвивати уміння працювати у групах; виховувати повагу та любов до рідного слова. Тип уроку: комбінований.


Головна » Статті » Вчителю-предметнику » Конспекти уроків української мови 8 клас. Урок № 26 ВИДИ ОБСТАВИН. ПОРІВНЯЛЬНИЙ ЗВОРОТ. Мета: поглибити знання учнів про обставину як другорядний член речення, порівняльний зворот, його роль у текстах різної стильової належності; сформувати вміння визначати види обставин; розвити пунктуаційні вміння виділяти порівняльні звороти комами на письмі; удосконалити навички правильно використовувати різні види обставин як в усному, так і в писемному мовленні; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти осмисленню основних цінностей людини. Правопис: виділення порівняльних зворотів комами. Внутрішньопредметні зв’язки


конспект уроку української мови у 8 класі . Матеріал конспекту містить диференційовані завдання, творчі завдання, вправи, ігри. Обставина. Види обставин. Мета. Поглиблювати знання учнів про обставину як другорядний член речення; ознайомити з видами обсавини і способами її вираження; повторити правила виділення на письмі комами дієприслівникового звороту; формувати в учнів вміння визначати обставину в реченнях, використовувати їх в усному та писемному мовленні; розвивати логічне мислення; виховувати любов до людей, доброту, почуття співпереживання. Тип уроку: комбінований. повторити правила виділення дієприслівникового звороту на письмі


Мета: ознайомити учнів з порівняльним зворотом, його виражальними можливостями; формувати вміння виділяти порівняльні звороти розділовими знаками; розвивати логічне мислення, увагу Очікувані результати: учні вміють знаходити та правильно визначати порівняльний зворот у тексті; правильно ставлять розділові знаки; обґрунтовують їх уживання за допомогою вивчених правил; доцільно


Українська мова. Конспекти уроків вчителя. Види обставин. Порівняльний зворот. Мета: поглибити знання учнів про обставину як другорядний член речення, порівняльний зворот, його роль у текстах різної стильової належності; сформувати вміння визначати види обставин; розвити пунктуаційні вміння виділяти порівняльні звороти комами на письмі; удосконалити навички правильно використовувати різні види обставин як в усному, так і в писемному мовленні; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти осмисленню основних цінностей людини. Правопис: виділення порівняльних зворотів комами. Внутрішньоп


Розробки уроків - Українська мова 8 клас І семестр - 2016 рік. Урок № 20. Види обставин (за значенням). Способи їх вираження. Мета: • навчальна: поглибити знання учнів про обставину як другорядний член речення, сформувати вміння визначати види обставин; • розвивальна: удосконалити навички правильно використовувати різні види обставин як в усному, так і в писемному мовленні; • виховна: за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти осмисленню основних цінностей людини. Внутрішньопредметні зв'язки До якого члена речення належать подані слова? Робота з підручником. Види обставин за значенням. Види обставин. На які запитання відповідають. Приклади.


План-конспект уроку української мови. Тема: Порівняльний зворот. Мета: опрацювати відомості про порівняльний зворот, навчити знаходити. Його в тексті та правильно визначати; з’ясувати стилістичну роль. Порівняльних зворотів у художньому мовленні; повторити написан-. Ня ненаголошених е, и; розвивати культуру усного й писемного мов-. Лення; виховувати естетичний смак; за допомогою мовленнєво- ко-. Мунікативного дидактичного матеріалу сприяти осмисленню основ-. Них цінностей людини. Обладнання: підручник, дидактичний матеріал. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Хід уроку: І. Організаційний мом


Урок №. 3 Тема: Обставина. Види обставин за значенням, способи їх вираження та роль у мовленні. Мета уроку: поглибити знання про обставину як другорядний член речення, її роль у текстах; сформувати вміння визначати види обставин; розвити пунктуаційні вміння; удосконалити навички правильно використовувати різні види обставин як в усному, так і в писемному мовленні. Посилання на відео урок: www.youtube.com/watch?v=qf8Zn3WY4YQ. Конспект уроку. Обставина – це другорядний член речення, який служить для граматичного вираження різних обставин дії, стану або ознаки і відповідає на питання де? коли? як? для чого? чому? та ін. Обставини виражаються


Порівняльний зворот". Материал на украинском языке. Розробка уроку, до якої додається презентація і додаткові матеріали (картки із завданнями). Ця розробка допоможе якісно провести урок на високому рівні і надати учням знання. Сохранить у себя: Урок "Види обставин за значенням. Порівняльний зворот" (3.43 MB). Уроки по русскому языку 8 класс. Похожие файлы. Сложные предложения. Урок-КВН по русскому языку в 6 классе по теме: "Путешествие по стране "Числительное". Урок русского языка "Объявление". "Создатели славянской азбуки и реформы русского языка".


Порівняльний зворот. Обставина. Про види обставин за значенням, способи їх вираження та роль у мовленні. Пригадайте! На які розряди за значенням поділяються прислівники? Порівняльний зворот. Про те, які синтаксичні конструкції є порівняльними зворотами та як вони виділяються в усному мовленні й на письмі. Які ви знаєте порівняльні сполучники? 105 Порівняйте речення, записані справа і зліва. Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку акселеративні методи та інтерактивні технології закриті вправи (тільки для використання вчителями) оцінювання.


Тема. Обставина як другорядний член речення. Види обставин. Мета. Поглибити знання учнів про обставину як другорядний член речення; сформувати вміння визначати види обставин; удосконалити навички правильно використовувати різні види обставин в усному і писемному мовленні; виховувати працелюбність, повагу до людей праці, усвідомлення того, що праця хлібороба – це святість. Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.…


Урок з української мови для 8 класу . Тема Обставини.Види обставин. Мета: поглибити знання учнів про види і способи вираження обставин, вчити учнів визначати обставини, їх види, складати речення , використовуючи різні види обставин, розвивати писемне зв.зне мовлення, навички синтаксичного розбору, увагу, логічне мислення , пам.ять, пізнавальний інтерес, виховувати бажання пізнавати нове, інтерес до інших держав, мовленнєву культуру.


У посібнику наведено всі уроки української мови для 8 класу за новою програмою, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів. Урок № 19 Види обставин (за значенням). Способи їх вираження. Урок № 20 Порівняльний зворот. Виділення порівняльних зворотів комами. Урок № 21 Контрольна робота № 2. Контрольний диктант.


Теоретичні матеріали та завдання Українська мова, 8 клас. МiйКлас — онлайн школа нового покоління. Порівняльний зворот є одним членом речення й переважно виконує синтаксичну роль обставини способу дії, хоча може бути й означенням, і додатком, і присудком. Приклад: Він лежав горілиць і втопив очі в темно-синій намет неба, неначе витканий з чорно-синього шовку (І. Нечуй-Левицький).


План-конспект уроку на заявлену тему, мета якого - вчитися розпізнавати порівняльні звороти серед інших синтаксичних конструкцій, розуміти образне значення порівняльних зворотів у текстах різних стилів мовлення, удосконалювати вміння і навички вживати їх в усному і писемному мовленні; розвивати логічне мислення, спостережливість, самостійність суджень, уяву, уміння презентувати результати своєї роботи; виховувати культуру мовлення, заохочувати до самостійності в роботі. Використання порівняльних зворотів у мовленні» з української мови у 8-му класі. Завантажити Urok.doc (93.00 Кб.) Формат файлу: .doc.


Указати на вид обставин. Замінити фразеологічні звороти синонімічними словами з довідки. 1. Дивись, інший і не дурний, а все в нього через пень-колоду виходить (М Стельмах). Указати на слова, яких стосуються порівняльні звороти. Визначити їх синтаксичну роль. 1. Через історичні місця події дати як через магічні кристали висвічується нащадкам сива давнина (О. Засенко).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

вуснае выказванне на тэму мая любімая кніга 6 клас

сочинение на тему вобраз роднага краю у лірыцы янки купалы

мама вышла из ванной нагнулась и сын все увидел