урок 1 клас правила щоденної гігієни речі особистої гігієни.
Тема. Правила особистої гігієни Мета: розповісти учням про призначення предметів особистої гігієни; вчити розпізнавати предмети загальної та особистої гігієни виховувати охайність, акуратність. Усі уроки основ здоров’я на сайті «Шкільне життя». Завантажити: Тема: Правила особистої гігієни (1 клас. Основи здоров’я) (Розмір: 76.8 KB, Завантажень: 3500). Теґи. 1 клас. Основи здоров'я. Шкільне життя Follow on Twitter Send an email 20.09.2015.
-знати основні правила особистої гігієни; -уміти правильно чистити зуби, -дотримуватися правил особистої гігієни; -прививати навички здорового способу життя, -розвивати гігієнічні навички: миття рук, чищення зубів, щотижневе купання; -виховувати уміння слухати друг-друга, спілкуватися, бути терпимим, поважати думку товариша, відчувати відповідальність за знання інших. Використання ІКТ, інтерактивних проийомів для досягнення мети.
Розробка уроку з основ здоров’я в 1 класі на заявлену тему у формі подорожі. Мета - ознайомити учнів із поняттям „гігієна”, з однією з вимог гігієни - чистотою; про те, що чистота є однією з умов формування, збереження та зміцнення здоров’я, переконати учнів у необхідності виконувати вимоги особистої гігієни; виховувати в учнів санітарно-гігієнічні навички
Конспекти уроків вчителя. Будь чистим і охайним. Правила особистої гігієни. Мета Ознайомити учнів із поняттям « гігієна школяра», із призначенням предметів особистої гігієни; вчити учнів використовувати предмети особистої гігієни у повсякденному житті; формувати і розвивати культурно-гігієнічні навички під час догляду за порожниною рота, носом, очима, руками та волоссям;розвивати мовлення, мислення; виховувати охайність, акуратність. Урок – подорож. Хід уроку. І. Організаційний момент (слайд 1). ІІ. Мотивація навчальної діяльності ( слайд 2).
Урок№8. Охайність та особиста гігієна. Мета: вчити дотримуватися правил особистої гігієни та правил охайності; вчити правил догляду за одягом і взуттям; формувати вміння обирати; виховувати бажання доглядати і тримати себе, свій одяг, взуття, робоче місце у чистоті. Обладнання: мультимедійний комплект. Хід уроку. ОК (організація класу). Слайд2. Розкажіть, хто кого вмиває у вірші?
Тема: Правила особистої гігієни першокласника. Мета: знайомити учнів з призначенням предметів особистої гігієни; прививати навички здорового способу життя, розвивати гігієнічні навички: миття рук, чищення зубів, купання; розвивати мовлення, мислення; виховувати охайність, акуратність. Обладнання : урок-презентація (Додаток 1), індивідуальні картки,відеозаписи мультфільму «Мийдодір», посилка від Мийдодіра з предметами особистої гігієни, конверт з листом, глечик з водою, таз, зубна щітка. Хід уроку. I.Організаційний момент. -Давайте посміхнемося один одному, гостям і почнемо наш урок.
Цели: знать основные правила личной гигиены; уметь правильно чистить зубы, соблюдать правила личной гигиены; Привитие навыков здорового образа жизни, развивать гигиенические навыки : мытьё рук, чистка зубов, еженедельное купание. Воспитывать умение слушать друг- друга, общаться, быть терпимым, уважать мнение товарища, чувствовать ответственность за знания других. Оборудование : урок-презентация (Приложение 1). экран, проектор, ноутбук., видеозаписи мультфильма "Королева Зубная щетка", «Мойдодыр», «Петя и микробус»; посылка от Мойдодыра с предметами личной гигиены, конверт с письмом,
В папці можна знайти розгорнутий план – конспект уроку на тему: "Особиста гігієна. Догляд за тілом" направлений на учнів 6-го класу. Крім цього, в ній. Догляд за тілом” направлений на учнів 6-го класу. Крім цього, в ній знаходиться розробка завдань для Смарт дошки, які можна використовувати на уроці, а саме на етапі узагальнення нових знань. План – конспект уроку.
Урок української мови 1 клас. Тема: Особиста гігієна. Мета: ввести в мовлення учнів слова з теми, навчити складати зв'язні висловлення, вживаючи їх, розширити словниковий запас; розвивати пам'ять, мислення, увагу, уяву дітей; виховувати охайність, навички догляду за зовнішнім виглядом. Всі ці речі називаються - засоби особистої гігієни. Це тема нашого уроку Вправа «Очікування». (Учні оголошують своє очікування від уроку, починаючи фразою: «Я очікую») Запрошую вас до роботи в класі III. Етап проектування. Правила особистої гігієни. Підсумок уроку. IV. Етап організації виконання плану діяльності 1 .Робота над віршем А.Костецького «Сонечкова мама». Вивчення в1рша за малюнками (метод зв'язаних асоціацій).
Правила особистої гігієни. Догляд за своїм тілом. Практична робота. Як правильно мити руки. Мета. - Особиста гігієна-це піклування про чистоту свого тіла, одягу, взуття, утримання житла. - А що ви не вмієте робити самостійно, доглядаючи за своїм тілом? (зрізати нігті, мити і причісувати волосся). Ви вже підросли і багато чого вмієте, а чого не вмієте і не знаєте. 4. Гра «Речі особистої гігієни» («Ванька-встанька» Діти встають, якщо бачать предмети особистої гігієни.) . 5. Робота в групах. - Зберіть прислів’я про гігієну.
Особиста гігієна — сукупність гігієнічних правил поведінки людини. Виконання правил особистої гігієни сприяє збереженню і зміцненню здоров’я людини. Вона включає правила гігієнічного догляду за тілом, порожниною рота, стате-вими органами, а також користування взуттям, білизною, одягом, житлом тощо. Підвищенню стійкості організму до різних несприятливих факторів, пристосу-ванню людини до довкілля також сприяють правильне харчування, гартування, ре-гулярні фізичні вправи та інші гігієнічні заходи. Дотримання гігієнічних правил — це ті корисні навички, які має опанувати зма-лечку кожна дитина, і
Клас 1 Предмет. Основи здоров’я. Тема. Правила особистої гігієни. Догляд за руками. Мета. Формування ключових компетентностей: вміння вчитися-самоорганізовуватися до навчальної діяльності у взаємодії; загальнокультурної – дотримуватися норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлювати свої думки в контексті змісту; предметних компетентностей: ознайомити учнів з поняттям «особиста гігієна» та правилами особистої гігієни. Повідомлення теми і завдань уроку. - Сьогодні на уроці ми познайомимось з вами з поняттям «особиста гігієна та правилами особистої гігієни. Навчимося розпізнавати предмети загальної та особистої гігієни, правильно мити руки.
Складові особистої гігієни. Догляд за шкірою. Особиста гігієна під час занять фізкультурою та спортом. Мета: розглянути основні складові особистої гігієни, сформувати знання про гігієну шкіри та її похідних. Розвивати навички догляду за шкірою, волоссям та нігтями. Виховувати охайність та акуратність, компетентне ставлення до свого здоров'я. систематичний гігієнічний догляд за ногами: щоденне миття ніг, своєчасне лікування плоскостопості, підвищеної пітливості; дотримання необхідних гігієнічних заходів на побутовому рівні: користуватися тільки індивідуальними кімнатними тапочками, рушниками для ніг, губками, мочалками, ні в якому разі не можна взувати чуже взуття без попередньої дезінфекції.
Щоб ваша дитини дотримувалась правил особистої гігієни - дотримуйтесь їх ви! Такий приклад буде найкращим уроком для дитини у боротьбі за чистоту та охайність. 1. Умивайтеся вранці і ввечері, використовуйте засоби особистої гігієни. 2. Чистіть зуби не менше 3 хвилин. Ваша зубна щітка не повинна бути занадто м’якою.
Коментарі
Дописати коментар