конспект уроку 11клас твір на морально-етичну тему
Предварительный просмотр: Урок русского языка в 11 классе. Тема: Подготовка к сочинению-размышлению на морально-нравственную тему « Человек и судьба» (на материале стихотворения в прозе Тургенева «Старуха», отрывка из кинофильма «Девятая рота", притчи о двух лягушках). Юдина О.Н. Назарбаев Интеллектуальная школа. Тема нашего урока так и звучит « Человек и судьба». Однозначного ответа на этот вопрос не существует. Я предлагаю составить вам дискуссионную карту.
Мета уроку: навчити учнів писати твори-роздуми на морально-етичну тему, добираючи мовні засоби відповідно до задуму і форми висловлювання; виховувати в учнів культуру мовлення, почуття дружби, взаємодопомоги, старанність, наполегливість; розвивати творчі здібності, пам’ять.. Конспект на урок Українська мова скачати
РІДНА МОВА 11 КЛАС План-конспекти уроків. Уроки № 44, 45. Зв’язне мовлення. Тема. Письмовий твір на морально-етичну або суспільну тему. Мета: удосконалювати тексто-творчі вміння та навички школярів; розвивати їх мислення, формувати моральні переконання, українську ментальність. Обладнання: підручник. ХІД УРОКУ. I. Повідомлення мети і завдань уроку. II. Підготовка до роботи над твором.
Методична розробка уроку зарубіжної літератури для 11 класу «П. Целан «Фуга смерті» - один із найвідоміших творів про Голокост, особливості композиції твору, художнє новаторство митця». 2020-03-30 13:50. Блочно – тематичне планування на березень. 2020-03-27 12:12. Театралізована розвага для дітей молодшого дошкільного віку «Пригоди колобка». Урок розвитку мовлення Твір-роздум на морально-етичну тему "Що таке щастя?" Усний твір-роздум на морально-етичну тему «У чому справжня цінність людини?» Усний твір-роздум на морально-етичну чи суспільну теми в публіцистичному стилі. Отримати сертифікат. За жанром.
урок розвитку зв'язного мовлення в 11 класі у форматі ЗНО. Просмотр содержимого документа «Урок РЗМ. Підготовка до контрольного твору на морально-етичну тему у публіцистичному стилі». Тема. Підготовка до контрольного твору на морально-етичну тему у публіцистичному стилі.
Конспект уроку. Кожна людина є унікальною, неповторною. Скільки людей – стільки й світів. Матеріалом для творів на морально-етичну тему здебільшого є саме життя. Кожна людина повинна навчитися спостерігати навколишній світ, аналізувати думки і вчинки людей та на підставі прийнятих у суспільстві морально-етичних норм і власного досвіду робити правильні висновки. -Що таке краса? Як ви розумієте це слово?
Урок № 27. Тема: Розвиток мовлення №9. Контрольний твір у публіцистичному стилі мовлення на морально-етичну тему. Мета: ознайомити дев’ятикласників з вимогами до складання творів у публіцистичному стилі; розвивати вміння учнів усно складати твори в публіцистичному стилі на морально-етичну тему; удосконалювати вміння аналізувати тексти публіцистичного стилю, викладати матеріал послідовно, логічно, з дотриманням стильових ознак; розвивати текстотворчі вміння; виховувати повагу до загальнолюдських моральних цінностей. Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь. Хід уроку. Організаційний момент
План-конспект уроку з курсу «Українська мова 11 клас» з теми «Твір-роздум на морально-етичну тему :« Всьому початок є любов »». Мета: удосконалювати вміння учнів писати твір-роздум; подати відомості про мораль та етику; розвивати вміння дітей правильно, чітко, послідовно висловлюватися, самостійно працювати з додатковою літературою, добирати й систематизовувати матеріал для твору, реалізовувати власний задум; виховувати повагу до загальнолюдських моральних цінностей, почуття гідності, людяності, вміння любити по-справжньому; розвивати уяву, логічне й образне мислення, усне мовлення, формувати культуру розумової праці; удосконалювати орфоепічні навички; збагачувати.
Конспекти уроків світової літератури 11 клас [68]. Конспекти уроків Вступу до історії України 5 клас [34]. Конспекти уроків історії України 7 клас [34]. Уроки № 24–25. КОНТРОЛЬНИЙ ТВІР. Мета: перевірити вміння учнів писати твори, добирати мовні засоби відповідно до задуму, комунікативного завдання та стилю мовлення; розвивати комунікативно-мовленнєві вміння, мислення, творчі здібності; виховувати у школярів морально-етичні якості. Обладнання: пам’ятки, словники. Внутрішньопредметні зв’язки: синтаксис (текст), лексикологія. Сформулювати 10–15 тем творів морально-етичної проблематики. Складіть за висновком висловлювання: «…Отже, родина — корабель, що несе людину через бурхливе життєве море».
ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ. Стаття в газету на морально-етичну тему. Мета: ознайомити учнів із визначенням жанру статті, формувати вміння аналізувати твори цього жанру, вчити писати статтю в газету на морально-етичну тему; розвивати логічне й образне мислення, відпрацьовувати вміння виділяти головне, аналізувати, робити висновки й узагальнювати, розвивати усне й писемне мовлення, збагачувати й уточнювати словниковий запас, формувати навички самостійної творчої роботи; виховувати самокритичність, переконаність у необхідності бути уважним та чуйним до рідних, близьких. Людей, прищеплювати неприйняття егої
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали. Конспект уроку "Твір-роздум на морально-етичну тему "Сім*я-фортеця моя" (11 клас). Опубліковано: Бойко Тетяна Яківна Пон, 2017-02-20 22:07. Розробки уроків. 2016/2017. 0. Конспект уроку "Твір-роздум на морально-етичну тему "Сім*я-фортеця моя" (11 клас). Може бути використаний учителями-предметниками під час підготовки і проведення уроків з розвитку мовлення. Автор
Конспект уроку "Вимірювання енергії. Способи зміни внутрішньої енергії тіла." 8 клас. 2020-08-20 19:41. Перспективне планувнаня ігор з піском для раннього віку. Тема: «Мої враження про літо (складання розповіді з власного досвіду).Звук. Слово. 2020-08-19 11:10. Розробка уроку з української мови для 11 класу «Контрольний твір на морально-етичну тему в публіцистичному стилі». Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли, публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати. Опубліковано: Алабужина Натал
Урок № 10. РМ.Контрольний письмовий твір на морально-етичну тему. Мета:перевірити рівень володіння учнями вмінням писати твір на задану тему,добираючи мовнізасоби, характерні для відповідного стилю і типумовлення; з’ясувати рівень сформованості загальних текстотворчих умінь, рівень орфографічної і пунктуаційної грамотності; розвивати увагу, пам’ять,писемне мовлення, удосконалювати навичкисамостійної роботи;виховувати повагу до загальнолюдських моральних цінностей, формувати високі моральні риси. У художній формі питання моралі та етики досліджує мистецтво. З’ясування питань моралі та етики може бути метою учнівських творів на морально-етичні або суспільні теми.
Головна » Файли » 11 клас » Конспекти уроків. Розвиток мовлення. Усний твір-роздум на морально-етичну тему. План-конспект. [ Викачати з сервера (15.5 Kb) ]. 05.04.2013, 19:28. Розвиток мовлення. Усний твір-роздум на морально-етичну тему.Українська мова. 11 клас. 1. 2.
Конспекти уроків вчителя. Контрольний твір. Мета: перевірити вміння учнів писати твори, добирати мовні засоби відповідно до задуму, комунікативного завдання та стилю мовлення; розвивати комунікативно-мовленнєві вміння, мислення, творчі здібності; виховувати у школярів морально-етичні якості. Обладнання: пам’ятки, словники. Внутрішньопредметні зв’язки: синтаксис (текст), лексикологія. Міжпредметні зв’язки: література, історія, етика. Доберіть текст на морально-етичну тему, підкреслити у ньому орфограми. Сформулювати 10–15 тем творів морально-етичної проблематики. Складіть за висновком висловлювання: «…Отже, родина — корабель, що несе людину через бурхливе життєве море».
План-конспект уроку розвитку зв’язного мовлення на заявлену тему, мета якого - учити учнів писати твори-роздуми на морально-етичну тему, добираючи мовні засоби відповідно до задуму та форми висловлювання; виховувати в учнів культуру мовлення, почуття дружби, взаємодопомоги, старанність, наполегливість, бажання творчого натхнення
Главная » Файлы » Плани-конспекти уроків з української мови » 11 клас. Розвиток мовлення. Усний твір-роздум на морально-етичну тему. [ Скачать с сервера (15.5 Kb) ]. 26.10.2014, 20:07.
Повідомлення теми, мети уроку. Сьогоднішній урок я б хотіла розпочати словами Аристотеля. Прослухайте і скажіть: про що у нас піде сьогодні мова на уроці . “Природа дала нам у руки велику інтелектуальну й моральну силу, але ми часто використовуємо цю силу як зброю проти ближніх. Тому людина без моральних якостей виявляється істотою найбільш нечестивою і дикою ”. Отже, про що піде мова ? Дорогі діти! На сьогоднішньому уроці я хочу звернутися до вашої душі. Доповніть визначення, яких не вистачає. Перевірка. При написанні твору на морально – етичну тему, який стиль мовлення ми будемо використовувати ? Чому ? Один мудрець сказав, що людина навчилася літати , як птах.
11 клас. Твори з української літератури. Твори із зарубіжної літератури. Шкільні твори з української мови > Бути людиною (твір у публіцистичному стилі на морально-етичну тему). Бути людиною (твір у публіцистичному стилі на морально-етичну тему). Твір на тему. Надіслати Розповісти Цвірінькнути. Коли я замислююсь над сенсом життя, то завжди радію тому, що я існую, що поруч є найдорожчі мені люди, що мені дано милуватися красою навколишнього світу і відкривати цей світ для себе.
Урок № 59 СТАТТЯ НА МОРАЛЬНО-ЕТИЧНУ ТЕМУ - План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Мета: удосконалювати вміння складати тексти публіцис тичного стилю, навички складання монологічного висловлювання в публіцистичному стилі
Коментарі
Дописати коментар